Tutaj Zarabiam

Możliwości Zarabiania W Internecie Jest Wiele. My Skupiamy Się Tylko Na Tych Które Mają Zbilansowane Ryzyko Do Zarobku.

Wybierz i Załóż Darmowe Konto w Biznesie Który Najbardziej Tobie Się Podoba.

“Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”
Konfucjusz

Rockwall Investments

Firma oferuje zbiór opcji zarobkowych w dużej mierze oparty o kryptowaluty. Została założona przez Rafała Krakowiaka i Wiktora Zajączkowskiego w lipcu 2017 roku i umożliwia w łatwy sposób pomnażanie swojego kapitału  między innymi z planu Passive Income (INTEGRA) z codziennymi naliczeniami pochodzącymi z wielu różnych źródeł, dzięki którym firma generuje swoje zyski.

Passive Income : czyli tzw. INTEGRA to pakiet w którym otrzymujesz codzienne realne naliczenia z przychodów firmy pochodzących z: botów i algorytmow (35%), Masternodów (17 %), kopania POS (20%), kopania POW (20%), kopania POC (8%) tak długo, aż usługa wypracuje 140% (100% ceny za jaką ją kupiłeś + 40% zysku). TY nie musisz się na tym znać o wszystko troszczy się firma.  Co warte podkreślenia Firma daje Ci gwarancję na zwrot kosztów zakupu usługi Integra jeśli w ciągu 250 dni (w sytuacji absolutnie skrajnej) nie odzyskasz 100% kosztów poniesionych na jej zakup.

Druga opcja zarobkowa to Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut (kontrakty już od 28 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane krypto na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty.

FutureNet & FutureAdPro

FutureNet oficjalnie rozpoczął swoją działalność 1 listopada 2014 roku , a jego program reklamowy FutureAdPro 8 kwietnia 2016 roku i jest najdłużej działającym tego typu programem na rynku. Założyciele firmy i główni zarządzający to osoby o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym: Niemiec – Stephan Morgenstern i Polak – Roman Ziemian. Stephan wywodzi się z biznesu MLM, a Roman z biznesu tradycyjnego.
FutureNet to przede wszystkim pierwsza na świecie platforma społecznościowa z własnym programem reklamowym i dysponująca własną kryptowalutą. Stabilność finansową firmy zapewniają liczne produkty i usługi nie tylko cyfrowe takie jak np. krpytowaluta FuturoCoin, ale także biznes tradycyjny np. tworząca się sieć kawiarni Futurenet Cafe w największych miastach Polski, Europy i Azji. Firma, dzięki temu może pozwolić sobie na unikalny model biznesowy gdzie 90% swoich dochodów przeznacza na finansowanie swojej platformy reklamowej – FutureAdPro.
FutureAdPro to program revenue share, w którym może brać udział każdy z Nas i uczestniczyć w podziale zysku firmy niezależnie od skuteczności zamieszczonej własnej reklamy, aż do 120% (100% zwrotu ceny za jaką ją kupiłeś + 20% zysku) z każdego zakupionego pakietu reklamowego i aż 10% prowizji z poleconych usług.

BITCLUB network

Bitclub to klasyczny przykład firmy oferującej tzw. wydobycie kryptowalut w „chmurze” gdzie wynajmujemy moce obliczeniowe od firmy zewnętrznej tym samym niwelując koszty zakupu koparek, a także stałe opłaty głównie za prąd – czyli zarabiasz w 100% pasywnie, kupujesz daną pule minigową, zbierasz wykopany „urobek” w postaci dziennych naliczeń, zlecasz wypłatę i to wszystko, prościej zarabiać już się nie da.
Głównym zarządzającym w Bitclub Network jest Russ Medlin – biznesmen, milioner, guru marketingu internetowego oraz coach, który prowadzi z sukcesami swoją działalność w branży marketingu od ponad 20 lat. W wyniku konsultacji i połączeniu marketingu rekomendacyjnego z kupowaniem udziałów w puli wydobywczej tak naprawdę to każdy z nas może stać się częścią tej firmy która działa nieprzerwanie już od prawie 4 lat, a o jej popularności świadczy nawet to, że całe „wirtualne biuro” czyli nasz Back Office został przetłumaczony już na 20 języków.

Pierwszy sprzęt do wydobywania kryptowalut został zakupiony w październiku 2014 roku, a kopalnia znajduję się na Islandii.

MINING Express

Kopalnia kryptowalut Mining Express to absolutna nowość na rynku – jest projektem globalnym, przygotowywanym przez ponad 12 miesięcy. Nasi przyjaciele biznesowi z Ukrainy, – Aleksiej Kolesnik i Mykola Maksymiv stworzyli dogodne warunki dla funkcjonowania firmy Mining Express na terenie Ukrainy w miejscowości  Kirvograd. CEO Mining Express jest Kazy Fuziyama, przedsiębiorca, multimilioner z Chin.

Obecna wartość inwestycji w kopalnie szacuje się na poziomie 80 000 000 $, a jej powierzchnia zajmuje 67 000 m2, przygotowanych pod koparki kryptowalutowe. Na ta chwilę kopalnia kopie sprzętem GPU p102 i p104 w ilości 6000 sztuk koparek. Wkrótce ilość urządzeń wzrośnie do 40 000 sztuk.
Kontrakt minigowy czyli na wydobycie kryptowalut opiewa na 200% zwrotu z inwestycji. Zysk płatny w bitcoinie ! – jest to najlepszy plan marketingowy spośród podobnych firm tego typu działających na rynku (u konkurencji mamy kontrakty na określoną ilość dni). Przykład: Zakupiłeś kontrakty miningowe w Mining Express za kwotę 1 BTC, więc Twój potencjalny zysk z kontraktu rozłożony w czasie powinien wynieść 2 BTC czyli 100% na czysto!
Plan Kariery w Mining Express posiada 4 Bonusy gwarantujące Ci pasywny dochód z raz wykonanej pracy lub z raz dokonanej inwestycji!

DOWODY WYPŁAT

Zobacz kilka wypłat które realizuje każdego dnia z programów wymienionych wyżej .

Masz Jakieś Pytanie, Wątpliwości?

Napisz Do Mnie! Postaram Się Odpowiedzieć Jak Najszybciej.