TUTAJ ZACZNIJ

Co Potrzebujesz Zanim Zaczniesz Swoją Przygodę z Zarabianiem w Internecie.

Z pewnością nie trafiłeś tutaj przypadkowo – jesteś osobą „otwartą” na nowe możliwości, technologię  i  chcesz coś zmienić w swoim życiu.  Jeśli posiadasz już dostęp do  bankowości internetowej  oraz masz swoją skrzynkę poczty elektronicznej (zalecana poczta e-mail na Google) to zapraszam do darmowej rejestracji na jednej z poniższych giełd kryptowalut oraz do zapoznania się z moją ofertą biznesową.

Przy odrobinie zaangażowania z twojej strony możesz uzyskiwać stały miesięczny dochód tylko z zarabiania on-line, a w przyszłości tak jak Ja uczynić tego typu pracę jako główne i  jedyne źródło własnych dochodów.

BitBay.net

Największa polska giełda kryptowalut która powstała w 2014 roku. Na chwile obecną  ponad 800 tysięcy aktywnych użytkowników,  125 transakcji na minutę, 547 000 BTC rocznego wolumenu. 16 różnych kryptowalut które tu możemy kupić zarówno za złotówki , dolary, euro jak i bitcoina.
BitBay spełnia szereg rygorystycznych wymogów związanych z bezpieczeństwem finansowym, operacyjnym i prawnym oraz regulacji w zakresie AML i KYC. Wszystkie transakcje przeprowadzane są przy użyciu szyfrowanego połączenia HTTPS z wykorzystaniem tylko bezpiecznych protokołów TLS oraz algorytmów szyfrujacych.
Nagrody: Najlepsza Giełda Kryptowalut 2017 Cryptocurrency World Expo, Polska Nagroda Innowacyjności 2017, Polski Kongres Przedsiębiorczości, Najlepsza Giełda Kryptowalut Berlin Summit 2018.
Możliwość kupna i sprzedaży  za PLN,USD,EURO już ponad 20 cyfrowych walut (kryptowalut).

BitMarket.pl

Giełda kryptowalut  BitMarket.pl została stworzona przez twórców AfterMarket.pl, największej giełdy domen internetowych w Europie Środkowej. Giełda spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa wymagane od giełd kryptowalut. Nad bezpieczeństwem serwerów czuwają najlepsi specjaliści, a środki klientów trzymane są bezpiecznie w zimnym portfelu (cold wallet).
Jako jedyna firma z branży cyfrowalut, jest członkiem prestiżowej organizacji – Kvadratco Services Limited – członek BUSINESS CENTRE CLUB
Możliwość kupna i sprzedaży za PLN i EURO już ponad 6 cyfrowych walut (kryptowalut). Szybkie wpłaty PLN na giełdę  i wypłaty na polskie konta bankowe.

Zobacz W Jakich Biznesach Działamy I Zacznij Zarabiać Z Nami Już Dziś!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Strona, którą przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.

Masz Jakieś Pytanie, Wątpliwości?

Napisz Do Mnie! Postaram Się Odpowiedzieć Jak Najszybciej.