Rafał Jędrowicz

Życie, Zdrowie, Biznes

Zacznij Kształtować Swoje Nowe Życie Już Dziś

O Mnie

Jestem absolwentem kierunku Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim.
Po ukończeniu studiów i powrocie do mojej rodzinnej miejscowości zacząłem swoją karierę zawodową jako specjalista ds. rozliczeń z kontrahentami w firmie budowlanej. Niestety zbyt mała konkurencja na rynku pracy w moim regionie sprawiła, że otrzymywane przeze mnie wynagrodzenie nie było adekwatne do pełnionych obowiązków. Ten fakt oraz brak możliwości pracy w moim wyuczonym zawodzie spowodowały że zacząłem szukać różnych alternatyw…

Czytaj Dalej

Pewnego dnia natrafiłem w internecie na bardzo ciekawie napisany  artykuł dotyczący marketingu sieciowego. Dowiedziałem się, że w dzisiejszych czasach dosłownie każdy nie zależnie gdzie mieszka i jakim kapitałem dysponuje może rozpocząć pracę właśnie w network marketingu, czy to jako dodatkowe zajęcie lub nawet główne źródło utrzymania.

Szybko przekonałem się, że jest to właśnie „to” co sprawia mi przyjemność, a jednocześnie pozwala pracować gdzie chcę, kiedy chcę i z kim chcę, jednym słowem mówiąc daje mi niezależność zawodową jak i finansową.

Koniec 2015 roku to rozpoczęcie mojej współpracy z Bitclub Network, to  m.in. dzięki tej firmie zacząłem interesować się coraz bardziej tematyką Bitcoina i kryptowalut, aby tym samym dywersyfikować swój portfel finansowy.

Pierwsze kroki które stawiałem  nie były łatwe ,ale dzięki temu, że ta praca zaczęła mi dawać satysfakcję  uparcie dążyłem do upragnionego celu, nie zważając na fakt, iż dysponowałem niewielkim wkładem własnym oraz nie miałem  żadnych znajomych, którzy byliby zainteresowani zarabianiem właśnie w ten sposób.

Głównie jednak to internet sprawił, że nawiązałem współpracę z osobami które zaczynały dużo wcześniej ode mnie i zmieniły swoje życie dzięki właśnie pracy w network marketingu i kryptowalutom.

I choć nie zawsze wszystko szło wg mojej myśli, wraz z upływem czasu zdobyłem doświadczenie które pozwala mi w chwili obecnej na „prawdziwy” zarobek bez wychodzenia z domu.

Stopniowo nauczyłem się budować przyjacielskie relacje biznesowe. W bardzo niedługim czasie okazało się, że posiadam już  dosyć sporą grupę współpracowników, ale nie przypadkowych tylko takich które podobnie jak ja „lubią” w ten sposób zarabiać.

Dziś śmiało mogę powiedzieć, że tego rodzaju praca może być moją „jedyną pracą ” która spokojnie zapewni mi komfort finansowy mnie i mojej rodzinie, a oprócz tego pozwoli realizować się w moim wyuczonym zawodzie o czym od zawsze marzyłem.

Obecnie wśród swoich znajomych mam nie tylko osoby z Polski ale i z zagranicy  Z miła chęcią podejmę współpracę z każdym kto chce się uniezależnić od pracy na etacie i ma chociaż minimum odwagi, aby spróbować swoich sił w marketingu sieciowym, biznesie on-line oraz świecie kryptowalut.

Jeśli jesteś osobą „otwartą” na wszelkiego rodzaju nowości, ambitnie dążysz do wcześniej obranego celu, chcesz być niezależnym czasowo i finansowo od innych, a tym samym mieć więcej czasu dla siebie,  swojej rodziny i przyjaciół – to zapraszam do kontaktu ze mną!

Dlaczego marketing sieciowy, dlaczego kryptowaluty, dlaczego ogólnie zarabianie  w internecie?

Przede wszystkim sprawia mi to dużą przyjemność, mogę pracować praktycznie o każdej porze dnia i nocy, a mieć wolne wtedy kiedy tego ja potrzebuje a nie mój pracodawca. Mogę także pomagać innym ludziom aby także zarabiali i zmieniali swój poziom życia na lepszy. Nie muszę być przy tym zależny od szefa i znosić jego humorów, bo tutaj sam sobie jestem szefem.

Wyniki jakie już osiągnąłem i mam zamiar osiągnąć w przyszłości zależą tylko i wyłącznie ode mnie i od mojego zaangażowania w to co robię.

Rozpocznij Przygodę Zarabiania w Internecie!

Czujesz, Że Nadszedł Czas, Aby Dokonać Zmiany w Twoim Życiu, Ale Nie Możesz Znaleźć Sposobu?

Moja oferta skierowana jest dla wszystkich osób, które pragną uniezależnić się od pracy na etacie, pod szeregiem przełożonych. Chcę pokazać Ci doskonałą alternatywę, z której możesz skorzystać bez względu na to gdzie mieszkasz i ile posiadasz pieniędzy.

Co Otrzymasz Ode Mnie:

Osobistą pomoc i niezbędną wiedzę tak bardzo potrzebną każdej początkującej osobie w świecie zarabiania on-line (bezpośredni kontakt podany w zakładce: „kontakt”)

Własną wizytówkową stronę reklamową pod konkretny wybrany u mnie biznes.

Wstęp do zamkniętej grup na Facebooku gdzie na bieżąco liderzy dzielą się wszelkimi informacjami, wsparciem oraz dawką motywacji.

Kalkulatory i przetestowane strategie zarobkowe.

Masz Jakieś Pytanie, Wątpliwości?

Napisz Do Mnie! Postaram Się Odpowiedzieć Jak Najszybciej.