FutureNet emituje  własną kryptowalutę  po 3 latach swojej działalności !

Co to jest FuturoCoin i jak działa?

FuturoCoin jest stworzoną przez portal społecznościowy FutureNet, nową, wirtualną kryptowalutą. Posiada ona wszystkie cechy popularnej waluty Bitcoin, włączając w to własny system Blockchain. FuturoCoin można zatem określać w oparciu o definicję Bitcoina, jako globalną, pozbawioną centralnego punktu zarządzania księgę rozrachunkową, funkcjonującą na bazie otwartego kodu źródłowego, do którego każdy ma dostęp. Jest to światowy system finansowy otwarty dla każdego.

W czym Futurocoin jest lepszy od Bitcoina?

Bez wątpliwości Bitcoin był pionierem i stał się absolutnym liderem na rynku kryptowalut. FuturoCoin nie stanowi już zupełnej nowości i posiada szlaki przetarte przez Bitcoin. Jako, że Bitcoin był zupełną innowacją na rynku, ludzie podchodzili do niego nieufanie, nie wierząc w powodzenie tego przedsięwzięcia. FuturoCoin ma natomiast ułatwioną szansę na powodzenie, gdyż zaczyna swą działalność w okresie, kiedy Bitcoin przebił się przez opór społeczny, zyskał zaufanie, popularność i odniósł absolutny sukces.

FuturoCoin posiada ogromny potencjał, gdyż kierowany jest do 2 milionów użytkowników portalu FutureNet, co stanowi bardzo dużą liczbę odbiorców realnie zainteresowanych nową kryptowalutą.

Czy FuturoCoin jest bezpieczny i czy warto w niego inwestować?

Kryptowaluta FuturoCoin posiada własny blockchain, jawny kod źródłowy i white paper, dzięki któremu zapewniona jest bardzo duża transparentność waluty, przejrzystość wszystkich transakcji oraz ogromne bezpieczeństwo.

Główne zasady dystrybucji własnego coina które zapewnią mu bardzo duży sukces i popularność na rynku:

  1. Oficjalny dzień rozpoczęcia emisji – 1 luty 2018 roku
  2. Łączna dystrybucja : 100 mln sztuk FuturoCoin
  3. Ponad 2 milionowa społeczność już na samym starcie
  4. 10% monet dla osób które posiadają matrycę Royal tzw. faza Pre Mine
  5. 20% monet dla pakietów Cloud Mining czyli możliwość wydobywania w tzw. “chmurze” przez okres 2 lat bez konieczności posiadania własnej koparki połączone z programem partnerskim
  6. 70% monet przewidziane do „wydobycia” koparkami Antiminer D3 przez następne 10 lat
  7. Zdecentralizowany Blockchain czyli niezależny od firmy

Potencjał zarobkowy:

 

Jeśli Futuro w przeciągu 2-3 lat osiąganie minimum wartość 1500 zł, Ty zarobisz 75 000 zł !!!

Jeśli pójdziemy dalej, to przy cenie 3000 zł za 1 sztukę, daje Ci to już 150 000  zł !!!

Czy warto podjąć takie ryzyko? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Tobie

Dla mnie wybór był oczywisty