Tutaj Zarabiam

Możliwości Zarabiania W Internecie Jest Wiele. My Skupiamy Się Tylko Na Tych Które Mają Zbilansowane Ryzyko Do Zarobku.

Wybierz i Załóż Darmowe Konto w Biznesie Który Najbardziej Tobie Się Podoba.

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu.”
Konfucjusz

FutureNet & FutureAdPro

FutureNet oficjalnie rozpoczął swoją działalność 1 listopada 2014 roku , a jego program reklamowy FutureAdPro 8 kwietnia 2016 roku i jest najdłużej działającym tego typu programem na rynku. Założyciele firmy i główni zarządzający to osoby o bardzo dużym doświadczeniu zawodowym: Niemiec – Stephan Morgenstern i Polak – Roman Ziemian. Stephan wywodzi się z biznesu MLM, a Roman z biznesu tradycyjnego.
FutureNet to przede wszystkim pierwsza na świecie platforma społecznościowa z własnym programem reklamowym i dysponująca własną kryptowalutą. Stabilność finansową firmy zapewniają liczne produkty i usługi nie tylko cyfrowe takie jak np. krpytowaluta FuturoCoin, ale także biznes tradycyjny np. tworząca się sieć kawiarni Futurenet Cafe w największych miastach Polski, Europy i Azji. Firma, dzięki temu może pozwolić sobie na unikalny model biznesowy gdzie 90% swoich dochodów przeznacza na finansowanie swojej platformy reklamowej – FutureAdPro.
FutureAdPro to działający w ramach platformy Futurenet bijący rekordy popularności program revenue share, w którym może uczestniczyć każdy z nas i zarabiać niezależnie od skuteczności swojej reklamy, aż 20% z każdego zakupionego pakietu reklamowego i 15% prowizji z poleconych usług.

Odbierz bezpłatnie kalkulator liczący Twoje potencjalne zyski z zakupu pakietów reklamowych -> KLIKNIJ TUTAJ

ROCKWALL investments

Jest to zbiór opcji inwestycyjnych w dużej mierze oparty o kryptowaluty. Firma założona przez Rafała Krakowiaka i Wiktora Zajączkowskiego w lipcu 2017 roku umożliwia inwestycje w trading oraz mining na kryptowalutach, a także w najbliższej przyszłości będzie dawała opcję inwestycji w nieruchomości.
Inwestycja w trading polega na tym, iż kupujesz plan Fusion i otrzymujesz codzienne naliczenia z tradingu firmy na kryptowalutach tzn. kupujesz pakiet  którym traderzy grają na giełdach kryptowalut (Ty wcale nie musisz znać się na rynku kryptowalut, ani tym bardziej na giełdzie, profesjonalni gracze robią to za ciebie) i przez 150 dni masz z zysk z ich codziennego tradingu.
Druga opcja zarobkowa to Mining Kryptowalut tzn kupujesz tu pule do kopania kryptowalut (kontrakty już od 25 $ za 1 MH) i dzięki temu nie musisz mieć własnej koparki w domu, więc nie interesuje Cię prąd, serwis, awarie itd. Kopiesz wybrane krypto na koparkach firmy, a zyski po prostu wypłacasz sobie na swój portfel do danej kryptowaluty.

BITCLUB network

Bitclub to klasyczny przykład firmy oferującej tzw. wydobycie kryptowalut w „chmurze” gdzie wynajmujemy moce obliczeniowe od firmy zewnętrznej tym samym niwelując koszty zakupu koparek, a także stałe opłaty głównie za prąd – czyli zarabiasz w 100% pasywnie, kupujesz daną pule minigową, zbierasz wykopany „urobek” w postaci dziennych naliczeń, zlecasz wypłatę i to wszystko, prościej zarabiać już się nie da.
Głównym zarządzającym w Bitclub Network jest Russ Medlin – biznesmen, milioner, guru marketingu internetowego oraz coach, który prowadzi z sukcesami swoją działalność w branży marketingu od ponad 20 lat. W wyniku konsultacji i połączeniu marketingu rekomendacyjnego z kupowaniem udziałów w puli wydobywczej tak naprawdę to każdy z nas może stać się częścią tej firmy która działa nieprzerwanie już od prawie 4 lat, a o jej popularności świadczy nawet to, że całe „wirtualne biuro” czyli nasz Back Office został przetłumaczony już na 20 języków.

Pierwszy sprzęt do wydobywania kryptowalut został zakupiony w październiku 2014 roku, a kopalnia znajduję się na Islandii.

MINING Express

Kopalnia kryptowalut Mining Express to absolutna nowość na rynku – jest projektem globalnym, przygotowywanym przez ponad 12 miesięcy. Nasi przyjaciele biznesowi z Ukrainy, – Aleksiej Kolesnik i Mykola Maksymiv stworzyli dogodne warunki dla funkcjonowania firmy Mining Express na terenie Ukrainy w miejscowości  Kirvograd. CEO Mining Express jest Kazy Fuziyama, przedsiębiorca, multimilioner z Chin.

Obecna wartość inwestycji w kopalnie szacuje się na poziomie 80 000 000 $, a jej powierzchnia zajmuje 67 000 m2, przygotowanych pod koparki kryptowalutowe. Na ta chwilę kopalnia kopie sprzętem GPU p102 i p104 w ilości 6000 sztuk koparek. Wkrótce ilość urządzeń wzrośnie do 40 000 sztuk.
Kontrakt minigowy czyli na wydobycie kryptowalut opiewa na 200% zwrotu z inwestycji. Zysk płatny w bitcoinie ! – jest to najlepszy plan marketingowy spośród podobnych firm tego typu działających na rynku (u konkurencji mamy kontrakty na określoną ilość dni). Przykład: Zakupiłeś kontrakty miningowe w Mining Express za kwotę 1 BTC, więc Twój potencjalny zysk z kontraktu rozłożony w czasie powinien wynieść 2 BTC czyli 100% na czysto!
Plan Kariery w Mining Express posiada 4 Bonusy gwarantujące Ci pasywny dochód z raz wykonanej pracy lub z raz dokonanej inwestycji!

DOWODY WYPŁAT

Zobacz kilka wypłat które realizuje każdego dnia z programów wymienionych wyżej .

Masz Jakieś Pytanie, Wątpliwości?

Napisz Do Mnie! Postaram Się Odpowiedzieć Jak Najszybciej.