Zarabiaj na globalnym rynku reklamy co 15 minut:

 • 20% zysku z każdego pakietu reklamowego
 • aż 15% prowizji z poleconych usług
 • zarabiasz niezależnie od skuteczności twojej reklamy

FUTURENET w liczbach:


3 lata na rynku

społeczność 2 mln użytkowników

Podstawowe informacje o firmie

FutureNet dysponuje innowacyjnymi narzędziami komunikacji oraz przełomowymi produktami, które oferują możliwość optymalnego wykorzystania potencjału online każdego zarejestrowanego użytkownika.

FutureNet wprowadza na bieżąco nowe produkty i kreatywne rozwiązania w celu realizacji planów finansowych wszystkich swoich aktywnych użytkowników.  Firma posiada wiele produktów komercyjnych, dzięki którym generuje dodatkowe zyski i w ten sposób 90% swoich dochodów przeznacza na finansowanie swojej platformy reklamowej – FutureAdPro, przez co społeczność z każdym dniem powiększa się.

 

FutureNet to przede wszystkim pierwsza na świecie platforma społecznościowa z własnym programem Revenue Share i dysponująca własną kryptowalutą !

FutureNet oficjalnie rozpoczął swoją działalność 1 listopada  2014 roku , a jego program reklamowy FutureAdPro 8 kwietnia 2016 roku. Firma zarejestrowana jest w  Dubaju pod adresem : Abdulla Al Fahed – 4, Office No. 210, Al Qusais second, Dubai, United Arab Emirates. natomiast główna siedziba Futurenet jest w Polsce we Wrocławiu oraz na Ukrainie we Lwowie.

Założyciele firmy i główni zarządzający to Stephan Morgenstern i Roman Ziemian.

Stephan wywodzi się z biznesu MLM, a Roman z biznesu tradycyjnego obaj wiele lat prowadzili te biznesy, więc mają bardzo duże doświadczenie zawodowe.

Dynamiczny rozwój firmy sprawił że swoje biura Futurenet ma już w wielu miejscach na świecie m.in. w  krajach takich jak :  Brazylia, UK x2, Niemcy, Ukraina x2, Indie, Malezja, Filipiny, Rosja, Dubai a w planach otwarcie kolejnych np. w Azji w Hong Kongu.

Wywiad z właścicielem FutureNet


 

FutureNet Platforma Społecznościowa

Najbardziej popularny portal społecznościowy na świecie czyli Facebook zarobił tylko w samym pierwszym kwartale 2017 roku ponad 3 mld dolarów, jak myślisz ile z tej kwoty trafiło do użytkowników aktywnie z niego korzystających ? Absolutnie ani centa.

Spośród wszystkich portali społecznościowych platforma FutureNet natomiast  wyróżnia się tym, że aż 90% swoich dochodów przeznacza dla użytkowników, zasilając w ten sposób swój program revenue share czyli  FutureAdPro. Mało tego robiąc dokładnie to samo co na Facebooku czyli lajkując posty, dzieląc się ze znajomymi i rodziną zdjęciami, filmami, a szczególnie pisząc i rozmawiając przez mesendżer FutureNet dostajemy zawsze drobne gratyfikacje pieniężne !

Dodatkowo zaraz po bezpłatnej rejestracji na portalu każdy może odebrać bonus o wartości 10$ – jak to zrobić ? po prostu –  Zaloguj się na swoje konto w FutureNet i w swoim profilu po lewej stronie w zakładce „hobby” uzupełnij swoje zainteresowania. Zobaczysz tam kilka kategorii: filmy, sport, literatura, gry, muzyka, praca, rodzina i związki. W zamian za uzupełnienie profilu otrzymasz 1000 media points, które są równowarte $10 i będziesz je mógł wymienić na produkty firmy,

Warto podkreślić, że na portalu społecznościowym FutureNet można bez problemu reklamować programy zarobkowe, a korzystając z FutureNet ADS można wykupić płatną reklamę która dotrze do większej grupy docelowej niż tylko do naszych przyjaciół i znajomych na portalu.

Portal społecznościowy FutureNet to już dzisiaj nowoczesna i innowacyjna platforma która łączy najbardziej dynamicznie rozwijające się sektory online: Social Media, Multimedia, Gry Online, Narzędzia Online, Zarabianie Online. Platforma jest dostępna w kilkunastu językach, oczywiście także w języku polskim!


 

Platforma Reklamowa – FutureAdPro

FutureAdPro to powiązany z platformą FutureNet program revenue share.

Słowo revenue share dla osób, które nie orientują się za bardzo w branży niewiele mówi, więc na początku krótkie wyjaśnienie. Chodzi tutaj przede wszystkim o podział zysków z reklam danej firmy pomiędzy aktywnych użytkowników. Aktywnych to znaczy takich, którzy zakupili jedną z  oferowanych usług, najczęściej w postaci pakietów reklamowych generujących jednocześnie ruch na swoją własną stronę www lub bloga. Otrzymujemy w ramach pakietu określoną liczbę wejść w link lub kliknięć w baner reklamowy.

Reklamuj swoją stronę

FutureAdPro pozwala reklamować twoją własną  stronę www, wykorzystując geotargetowanie. które to umożliwia dotarcie Twojej reklamy do określonej przez Ciebie grupy odbiorców! W zależności od tego, kto ma ją zobaczyć i do kogo kierujesz produkt możesz zdefiniować kryteria np. ustawiasz że twoja reklama ma trafiać tylko do mężczyzn w wieku powyżej 30 lat z językiem niemieckim, pozwala to na znaczne zwiększenie efektywności reklamy.

Jeśli nie wiesz co reklamować, warto zainteresować się firmą ClickBank, która oferuje nawet 50-60% prowizji ze sprzedaży produktów innych użytkowników.

Wartym podkreślenia jest fakt, że nie ma obowiązku reklamowania własnej strony www, ale nie robiąc tego pamiętajmy, że rezygnujemy z ogromnego potencjału FutureAdPro.

 

Bez obowiązku polecania

Aby zarabiać w tym programie  nie trzeba polecać! Możesz dobrze zarabiać bez polecania. Firma idąc wzorem znanych marek sieci dyskontowych oferuje na podobnej zasadzie Cashback w wysokości max  20% z tą różnicą, że zamiast otrzymać od razu 20% zniżki przy zakupie produktu otrzymujemy tutaj zwrot pełnej kwoty zakupu plus dodatkowe 20% ale rozłożone w czasie, aby zbilansować optymalnie dochody użytkowników z bezpieczeństwem i stabilnością firmy.

W skrócie : Po zakupie jednej paczki reklamowej za 50 $ przez  około  120 dni otrzymujesz łącznie 60 $ zwrotu  lub po zakupie paczki reklamowej za 10 $ przez  około 150 dni otrzymujesz łącznie 12$ zwrotu czyli zarabiasz w obu przypadkach  20% !


 

Główne opcje zarabiania w FutureAdPro:

1.ZARABIANIE NA PACZKACH REKLAMOWYCH (Pakietach Ad Pack )

Kupując pakiet reklamowy AdPack otrzymujesz 160 lub 800 wyświetleń swojej strony w zależności od rodzaju paczek jakie posiadasz oraz dodatkowo uprawnia Cię on do udziału w podziale wpływów ze sprzedaży reklam i innych źródeł dochodu za wykonanie czynności, jaką jest obejrzenie 10 reklam dziennie. Wysokość dziennych naliczeń zależy przede wszystkim od obrotów jakie generuje firma.

WAŻNE: 5% z naszych naliczeń trafia na specjalne konto reklamowe,  z którego pieniądze można przeznaczyć tylko na zakup dodatkowych wyświetleń naszej reklamy lub na opłatę abonamentu, a kupowanie pakietów reklamowych za 10$ jest opłacalne tylko wtedy gdy nie możemy sobie na dany moment pozwolić na zakup żadnego pakietu za 50$, ponieważ naliczają one o 20% wolniej niż pakiety za 50$.

Ile możemy na tym zarobić ?

Wykorzystując tzw. procent składany czyli kupując nowe pakiety z bieżących naliczeń nasze zyski bez polecania na przestrzeni roku wyniosą:

Podsumowując: Już po 150 dniach możemy podwoić swój początkowy wkład włożony w zakup pakietów reklamowych !

Ps. Po rejestracji nie zapomnij odebrać ode mnie kalkulatora symulowanych zarobków !

Proszę jednak pamiętać, że kupujemy produkt jakim jest usługa reklamowa. Nie jest to inwestycja i zarobki nie są gwarantowane! Przed rejestracją koniecznie zapoznaj się z regulaminem na stronie firmy.

2. ZARABIANIE PROWIZJI ZA BUDOWĘ STRUKTURY

FutureAdPro oferuje swoim partnerom prowizję od zakupu pakietów reklamowych AdPack z osób zaproszonych aż do 5 poziomu głębokości. Za każdym razem, gdy jakaś osoba z Twojej struktury zakupi pakiet AdPack, ty otrzymujesz prowizję, której wysokość zależy od posiadanego abonamentu. Posiadając opłacony abonament zarabiasz wyższe prowizje z zaproszonych partnerów oraz wtedy możesz zakupić większą ilość AdPacków, co widać w tabelce po prawej stronie.

Na czerwono w tabelce kwota prowizji w $ jaką dostaniemy na poszczególnych poziomach za zakup 1 pakietu reklamowego przez naszych zaproszonych partnerów.

UWAGA: Aby otrzymywać prowizje z poleconych musisz posiadać sam  przynajmniej jedną aktywną paczkę reklamową za 50$ i 10$

Warto w tym miejscu pamiętać, że abonament to dodatkowe wpływy dla firmy, a tym samym większa płynność finansowa.

…………………………………………………………………………………………….

Możliwy jest upgrade abonamentu czyli dopłacenie różnicy między abonamentem tańszym, a droższym w trakcie jego aktywności. Od trzeciego poziomu abonamentu otrzymujemy za darmo  również dostęp do specjalnych materiałów reklamowych czyli do zmodyfikowanej na własne potrzeby strony Landing Page

3.ZARABIANIE NA SPRZEDAŻY REKLAMOWANYCH PRZEZ SIEBIE PRODUKTÓW I USŁUG

Promując swoją stronę www zarabiasz niezależnie od skuteczności swojej reklamy, ale warto podkreślić że reklama w FutureAdPro działa znakomicie!

Dodaj link do swojej strony, promuj ją i zarabiaj! Im więcej wyświetleń Twojej strony, tym więcej potencjalnych klientów na Twój produkt. W skuteczny sposób masz możliwość dotarcia do dużego grona potencjalnie zainteresowanych osób Twoją ofertą.

Reklama w FutureAdPro może skutecznie przyczynić się do rozwinięcia Twojego dodatkowego biznesu i zduplikować dochody osiągane z wielu źródeł !

Pamiętaj ! Rejestrując się w mojej strukturze FutureAdPro masz zagwarantowany dostęp do rozbudowanego kalkulatora w Excelu w którym możesz zrobić symulację swoich zarobków oraz opracować strategie uwzględniającą procent składany


 

FUTURENET MATRYCE BIZNESOWE

Systemy matrycowe opierają się na duplikacji. W przypadku Futurenet  pozyskujemy 3 osoby do naszej pierwszej linii i później każda z tych osób również powinna zmierzać do tego by zdobyć 3 partnerów osobistych. Jednak w praktyce jest to system, w którym możemy zarabiać nawet jeśli nie posiadamy osób bezpośrednio poleconych.

Do dyspozycji mamy 6 rodzajów matryc. Każdą matrycę możemy wykupić tylko jeden raz, zaczynając od tej o najmniejszej wartości. Różnią się one ceną wykupienia pozycji oraz liczbą otrzymanych media points czyli wirtualnej waluty portalu.

Posiadając matryce, a tym samym media points możemy :

 1. Zakupić produkty on-line, które mamy na naszej platformie społecznościowej
 2. Obniżyć cenę o 25 % w naszym sklepie on-line gdzie możemy zakupić gadżety firmowe i inne produkty
 3. Mieć prawo do prowizji za budowanie swojej struktury w drzewku matrycowym

W każdej matrycy otrzymujemy tzw. FRIENDS BONUS czyli 5% prowizji za każdą osobę w naszej strukturze niezależnie czy jest to nasz bezpośrednio zaproszony partner czy osoba  polecona przez  naszych sponsorów i nad sponsorów, która w wyniku wymuszonej trójkowej matrycy trafiła do nas. tak jak widać to na poniższym obrazku:

Kolejną ciekawą rzeczą w planie marketingowym matrycowym FutureNet jest to, że możemy zarabiać, aż 50% zarobków naszych bezpośrednio zaproszonych osób, czyli np.  jeżeli nasz bezpośrednio zaproszony partner zarobi $100 to my dodatkowo zarobimy $50.

Ale to jeszcze nie wszystko ! – Wyjątkowość programu  matrycowego w tej firmie polega na tym, iż w połączeniu z  FutureAdPro daje niesamowity efekt! Powód ? Podczas zlecenia wypłaty z FutureAdPro 5% kwoty odkładane jest na matryce, wymuszając tym samym kupno wyższych pozycji . Przykład :

Zapisujesz  się do FutureAdPro i kupujesz 100 pakietów reklamowych. Reklamujesz się, oglądasz reklamy i tak przez kilka miesięcy kupujesz kolejne pakiety z zarobionych pieniędzy aby wykorzystać magię procentu składanego.  Przychodzi moment, że postanawiasz zacząć regularnie wypłacać i tutaj dzieje się niesamowita rzecz, gdyż 5% z wypłat w FutureAdPro trafia do specjalnego portfela, aż uzbiera się kwota w wysokości wartości pozycji danej matrycy, której jeszcze nie masz  ($10, $25, $50, $100, $500, $1000).Jeśli np. uzbierała się tobie  kwota w wysokości $25, to system automatycznie wykupi matryce o wartości 25$ itd.

 

 

Czy matryce FutureNet to piramida finansowa?

Absolutnie nie ! Patrząc na budowę matryc możemy odnieść takie wrażenie, ale są dwie rzeczy które sprawiają że to legalny i bardzo często stosowany system w firmach używających marketingu wielopoziomowego do promocji : Za każdy zakup pozycji w matrycy otrzymujemy konkretny produkt, w tym przypadku są to media points oraz jeśli osoba przez nas zaproszona  kupi matrycę o wyższej pozycji szybciej od nas, to wtedy będzie na wyższej pozycji  i przepada nam w tej danej matrycy.

FutureNet Coin: Kryptowaluta FUTURO

Futurenet emituje  własną kryptowalutę  po 3 latach swojej działalności ! Głównym powodem dlaczego po takim czasie jest fakt, że dopiero teraz mocno rozwinięta społeczność stanowiąca już  blisko 2 miliony użytkowników może zapewnić popularność i wzrost wartości tej  kryptowaluty i to w bardzo szybkim tempie.

Główne zasady dystrybucji własnego coina które zapewnią mu bardzo duży sukces i popularność na rynku :

 1. Oficjalny dzień rozpoczęcia emisji – 24 listopada 2017 roku połączony z promocją podczas międzynarodowego eventu w Macao.
 2. Łączna dystrybucja : 100 mln sztuk FuturoCoin :

– 10%  monet dla osób które posiadają matrycę  Royal

– 20% monet dla pakietów Cloud Mining czyli możliwość wydobywania w tzw. chmurze połączone z   programem  partnerskim

– 70% monet przewidziane do  „wydobycia” koparkami  przez następne 10 lat

 1. Zdecentralizowany Blockchain czyli niezależny od firmy

Już na samym starcie FuturoCoin będzie notowany na 3 giełdach kryptowalut, a co za tym idzie w pełni wymienialny na tradycyjne waluty dolar, złoty jak i Bitcoin. Oznacza to także możliwość  zakupu jak i sprzedaży tej kryptowaluty w każdej chwili również dla osób niezarejestrowanych w Futurenet. !

Od samego początku zostaną utworzone miejsca online oraz offline które będą akceptowały kryptowalutę firmy np. możliwość zapłaty Futurocoinem  za kawę w kawiarni FutureNet.

UWAGA MEGA PROMOCJAFUTUROCOIN za darmo dla aktywnych użytkowników :

(obowiązuje do czasu wypuszczenia na rynek FuturoCoina czyli do 24 listopada 2017 roku)

 • Zajmij pozycje w matrycy Royal czyli musisz posiadać wykupione wszystkie 6 matryc za cenę 1685 $ , a otrzymasz w zamian 50 FuturoCoin za DARMO!
 • Za każdą bezpośrednią Twoją osobę, która też jest na pozycji Royal dostaniesz do 5 FuturoCoin
 • Za każdą jedną osobę w Twoim zespole która jest na pozycji Royal dostaniesz do 1 FuturoCoin
 • Czas pobytu w pozycji Royal będzie wynagradzany dodatkową ilością FuturoCoin

 

Nie od dziś wiadomo, że zakup kryptowaluty w odpowiednim momencie może Ci dać gigantyczny zysk w przyszłości. Bitcoin w 2011 roku kosztował 1 $ , dzisiaj kosztuje 4000$, jeśli przegapiłeś ten moment teraz masz niepowtarzalną okazję wykorzystać niesamowity potencjał FutureNet i jego kryptowaluty.


 

Produkty FutureNet zapewniające dodatkowy zewnętrzny dochód  głównie finansujące FutureAdPro

FutureNet Cloud, w korzystnych cenach i dużo niższych niż u konkurencji, mamy dostęp do „wirtualnego dysku ” o maksymalnej pojemności aż 100 GB .  FutureNet Cloud jest dostępna również, w wersji Android oraz iOS.

Web translator – tłumacz stron internetowych. Umożliwia tłumaczenia własnych stron przez realnych ludzi tzw.  „native speakers”, a nie jak tłumacz Google przez automat, co gwarantuje wysoką jakość tłumaczeń i profesjonalizm.

Boardbest.com pozwala na tworzenie profesjonalnych szablonów stron www i blogów opartych na wordpressie każdemu nawet bez znajomości tworzenia stron internetowych.

FutureNet Voip pozwala podobnie jak  messenger z Facebooka kontaktować się z ludźmi wewnątrz FutureNet, ale także umożliwia rozmowy z użytkownikami  telefonów komórkowych i pracuje całkowicie  niezależnie od platformy w środowisku Android czy IOS.

FutureNet Shopping – jest to porównywarka cen gdzie umieszczonych jest ponad 400 mln produktów, można wyszukać i porównać tysiące ofert  hoteli, biur podróży, środków transportu, urządzeń codziennego użytku i wybrać te najbardziej nam odpowiadające i najtańsze  na rynku

FutureNet Store : To własny sklep FutureNet dla fanów tej marki gdzie możemy nabyć produkty brandowane logiem FutureNet. W bardzo korzystnych cenach i z obniżką 25% za media points możemy zakupić perfumy, telefon marki Xiaomi 4, koszule z logiem firmy, t-shirt,  kubki, długopisy, ulotki  reklamowe czy magazyn Alter Business opisujący często rozwój i wydarzenia firmowe. W planach jest  również  możliwość dodawania i sprzedawania własnych produktów, gdzie jednym z warunków czerpania korzyści będzie akceptacja waluty  FuturoCoin !

FutureNet Leasing : Obecnie jedna z najbardziej atrakcyjnych cenowo ofert franczyzowych wynajmu długoterminowego aut osobowych dla firm, a także jako jedyna w Polsce umożliwiająca roczny wynajem samochodów osobom fizycznym, głównie dzięki temu, że firma posiada własną platformę społecznościową,  a koncernom samochodowym zależy na globalnym rynku. Wkrótce FutureNet otwiera również własne towarzystwo leasingowe jako odrębna spółka akcyjna

oraz pozostałe autorskie rozwiązania firmy: video e-mail, możliwość tworzenia landing page, systemu do kreowania własnej strony wizytówkowej pod dowolny biznes czy usługa zakładania bloga dostępne wprost z platformy za media points.

A to jeszcze nie wszystko, do końca 2017 roku zostaną wprowadzone następujące projekty:

FutureNet Cafe:

Już 3 października otwarcie FutureNet Cafe w Kijowie, a kolejna we Lwowie także na Ukrainie.

Pierwsza kawiarnia w Polsce będzie  się znajdować się w Warszawie  przy  ulicy Świętokrzyskiej 14 w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Nowy Świat czyli w samym centrum miasta.  Trwają pracę remontowe aby przystosować wynajęty lokal o powierzchni aż 866 mkw. Projekt będzie wkrótce przedstawiony, a po niej startuje już Cafe na wrocławskim rynku

Oczywiście w każdej kawiarni będzie można płacić FuturoCoinem !

Każdy, kto chce, może otworzyć własny punkt kawiarni franczyzowej FutureNat w swoim mieście,  a całym przedsięwzięciem zarządzał będzie Felix Muśkulin. Jest to osoba, która pomagała rozwijać franczyzę Starbucks w Polsce !

FutureNet Kasyno:

Rynek hazardu jest to przepotężny i milionowy biznes który już wkrótce  będzie kolejnym  wsparciem finansowym

FutureNet stał się współwłaścicielem rumuńskiej firmy, która posiada koncesję na kasyna fizycznie przez okres 10 lat. Pierwsze kasyno o powierzchni 250 metrów kwadratowych powstanie w samym centrum  miasta Oradei w Rumuni w pięknie odrestaurowanej zabytkowej budowli. Miasto ma ponad 180 000 mieszkańców. Obok znajduje się restauracja. W przyszłym roku, planowane jest także przejęcie lokalu i otwarcie na tamtym miejscu kolejnej  kawiarni FutureNet CAFE.

Giełda kryptowalut

Z dniem 01 sierpnia 2017 roku . Futurenet przejął na własność kantor wymiany walut :  https://cryptoins.com/pl

Kantor zostanie przekształcony w profesjonalną giełdę kryptowalut , a jej otwarcie jest przewidziane równo ze startem FuturoCoina .

FutureNet  już dziś osiąga  tak duże dochody, że może sobie pozwolić na własną reklamę w prasie i telewizji, głównie dzięki sponsorowaniu ogólnopolskich wydarzeń masowych.

FutureNet był sponsorem m.in.  Polskiego Komitetu Olimpijskiego w trakcie oficjalnej gali otwarcia RIO 2016 w Warszawie. Od lata 2016 jest głównym sponsorem klubu piłki ręcznej drugiej Ligi „Imperium FutureNet Katowice”, a pod koniec sierpnia 2017 roku sponsorował imprezę piłki halowej we Wrocławiu –  Futsal Masters 2017. FutureNet wspiera, także boksera :  Michała „Szczupaka”Leśniaka który walczył na gali boksu BudweldBoxingNigth, transmisja odbyła się na kanale sportowym tv Polsat 30.09. 2017 roku.

Wpłaty – Wypłaty

 Całkowitym dopełnieniem profesjonalizmu firmy, a przy tym ogromnym ułatwieniem dla użytkowników  jest aż 14 metod  zasileń konta  w  FutureNet w gotówkę a także wypłat. W tym m.in dla wybranych krajów „DotPay (polskie przelewy błyskawiczne) czy odznaczające się  najmniejszą prowizją jak „Bitcoin, Litecoin”, po prostotę czyli zwykły przelew bankowy w kilku walutach. Wartym odnotowania i wielkim plusem jest także możliwość wypłat z firmy na dowolnie wybrany procesor czyli zupełnie inny niż ten którym dokonywaliśmy wpłaty np. wpłacaliśmy przez DotPay a wypłacać możemy na Bitcoin lub Payza.

Pytania i odpowiedzi

W tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez naszych partnerów. Kliknij na pytanie żeby rozwinąć i zobaczyć odpowiedź.

1. Gdzie znajdę regulamin FutureNet i FutureAdPro?

Regulamin znajdziesz pod tym linkiem: http://futurenet.club/terms

Proszę koniecznie zapoznać się z nim zanim podejmiesz jakąkolwiek decyzję!

2. Jaką mam gwarancję, że zarobię?

W FutureAdPro kupujesz produkt jakim jest 800 wyświetleń Twojej strony. Premie naliczane są każdego dnia po obejrzeniu 10 reklam dziennie i ich wysokość zależy od wpływów firmy. Jeżeli firma nic nie zarabia, to wtedy nie ma czym z nami się dzielić, także nie ma żadnej gwarancji zarobków.

Pamiętaj o tym, żeby zakup produktu był świadomy i sprawdź jakie korzyści otrzymujesz z jego zakupu.

3. Jak długo pracuje paczka?

Obecnie naliczenia na AdPackach mieszczą się w granicy 1% dziennie, czyli paczka w sumie pracuje przez około 120 dni. Najlepiej przed dołączeniem zapytaj osobę wprowadzającą jak wygląda obecnie sytuacja, gdyż naliczenia z czasem mogą być mniejsze lub większe.

4. Jakie formy płatności są akceptowane?

Akceptowane formy płatności to: BitCoin, Dotpay, Neteller, SolidTrustPay, Perfect Money, Przelew bankowy, 2Pay4You, Sofort, AdvCash, Payza, Western Union, Płatność kartą przez Neteller, Payeer oraz Vouchery FutureNet.

5. Ile czeka się na wypłatę?

Nie ma ograniczeń na ilość wypłat. Możesz wypłacać kiedy tylko chcesz. Wypłaty są realizowane do 7 dni, ale z reguły czas ich realizacji wynosi 24-48 godzin.

Minimalna kwota do wypłaty to $10. Prowizja za wypłatę wynosi $4 + 5% od wypłacanej kwoty. Te 5% nie przepada nam, gdyż jest przeznaczane na zakup matrycy w FutureNet.

6. Czy mogę mieć kilka kont na siebie?

Nie. FutureNet i FutureAdPro posiada zabezpieczenia uniemożliwiające rejestrację drugiego konta. Zakładanie wielu kont przez jedną osobę jest surowo zabronione.

7. Czy mogę zaprosić do biznesu moich przyjaciół i rodzinę?

W FutureNet może zarejestrować się każdy. Natomiast inaczej wygląda sytuacja w FutureAdPro, gdyż można posiadać tylko 1 konto na gospodarstwo domowe, czyli np. jeżeli Ty się zapiszesz, to Twój brat, siostra, mama, tata już nie może założyć konta w FutureAdPro. Chyba, że Twoje rodzeństwo lub rodzice mieszkają pod zupełnie innym adresem zamieszkania.

Sprawa w FutureAdPro jest prosta 1 konto = 1 gospodarstwo domowe.

8. Otrzymałem podejrzany e-mail. Co robić?

FutureNet i FutureAdPro nigdy nie poprosi Cię o ściąganie czegokolwiek poprzez e-mail, ani o Twoje dane do logowania. Dla pewności staraj się zawsze wpisywać ręcznie adres strony bezpośrednio w przeglądarce.

9. Czy branie kredytu / pożyczek to dobry pomysł?

Absolutnie NIE! Uczestniczenie w tego typu programach daje niesamowite możliwości zarobkowe, ale jest to powiązane zawsze z mniejszym lub większym ryzykiem.

Korzystanie z funduszy, które by spowodowały kłopoty finansowe lub zaciąganie pożyczek na ten cel, nie jest dobrym pomysłem!

Jeśli tego nie akceptujesz to być może ten biznes nie jest dla Ciebie. Nie ma żadnego przymusu, a tym bardziej źle podjęta decyzja przez Ciebie powinna być w pełni świadoma konsekwencji jakie mogą z niej wyniknąć!

…………………………………………………………………………………………………..

Jeżeli akceptujesz powyższe,  podoba ci się wizja zarabiania z tą firmą a tym samym polepszenie swojego statusu finansowego to zapraszam :