Zostań aktywnym członkiem Bitclub Network
Zarabiaj na wydobyciu Bitcoina i innych kryptowalut:

  • minimum 10% miesięcznie
  • minimum przez 1000 dni
  • bez obowiązku polecania

Podstawowe informacje o firmie

Bitclub Network   jest  grupą programistów i ekspertów w dziedzinie wydobywania kryptowalut i marketingu sieciowego.  W wyniku konsultacji  i połączeniu marketingu rekomendacyjnego z  kupowaniem udziałów w puli wydobywczej tak naprawdę to każdy z nas  może stać się częścią tej firmy która działa już od 3 lat, a o jej popularności świadczy nawet taki fakt że całe „wirtualne biuro” czyli nasz Back Office został przetłumaczony już na 20 języków.

Pierwszy sprzęt do wydobywania kryptowalut został zakupiony w październiku 2014 roku, a kopalnia znajduję się na Islandii :

Głównym zarządzającym w BItclub Network jest Russ Medlin –  biznesmen, milioner, guru marketingu internetowego oraz coach, który prowadzi z sukcesami swoją działalność w branży marketingu od ponad 20 lat.

 

Bitclub Network  ma podpisane umowy z największymi dostawcami koparek dla Bitcoina czyli z „Bitman” i „Bitfury” dlatego dostaje korzystniejszą cenę niż odbiorca indywidulany  Nie musisz tutaj kupować samodzielnie koparki i przejmować się zużyciem prądu czy konfiguracją urządzenia oto wszystko dba firma.

Bitclub to klasyczny przykład firmy oferującej tzw. wydobycie kryptowalut w „chmurze” gdzie wynajmujemy moce obliczeniowe od firmy zewnętrznej tym samym niwelując koszty na zakup koparek a także stałe opłaty głównie za prąd  – czyli zarabiasz w  100% pasywnie, kupujesz daną pule minigową, zbierasz wykopany „urobek” w postaci dziennych naliczeń, zlecasz wypłatę i to wszystko, prościej zarabiać  już się nie da.


 

Wiarygodność:

W przypadku tego  typu biznesu  bardzo łatwo zweryfikować czy faktycznie „kopie” kryptowaluty czy może w jakiś sposób oszukuje.

Wszystkie transakcje zarówno: przesyłanie jak i kopanie czyli mining jest na bieżąco zapisywane w centralnym „rejestrze” danych w „Blockchain”. Blockchain jest tak skonstruowany że to co tam trafi nie może być w żadnej sposób zmienione czy wykasowane, więc manipulacje nie wchodzą w grę.

Aktualne statystyki wydobycia bloków Bitclub Network znajdziesz pod tym adresem:

https://btc.com/stats/pool/BitClub

 

Jak widzimy na screenie po prawej stronie od początku istnienia do dnia 18.09.2017 roku Bitclub Network wydobył 3277 bloków (tylko przez ostatnie 6 miesięcy 992 bloki) co wraz z przychodami uzyskanymi z opłat transakcyjnych (średnio 1,5 Bitcoina na każdy wydobyty blok plus 12,5 Btc nagrody za blok) daje nam już 3277 x 14 btc = 45 878 Btc, jeśli przyjąć średnią cenę  za 1 Btc – 2000$ to daje nam około 90 mln $ do podziału !


 

Kto otrzymał te wydobyte Bitcoiny?

Każdy z członków (inwestorów)  BitClub Network – a podzielone one zostały proporcjonalnie do posiadanych pul wydobywczych każdego z nich.

Poniżej możemy zobaczyć jak  natomiast przedstawia się szacowany rozkład mocy sieci między największymi kopalniami na świecie, moc Bitclub Network jest w okolicy 4%, więc jest to już znacząca kopalnia nie licząc tych chińskich które posiadają ponad  50% całkowitej mocy.


 

Jak i ile możemy tutaj  zarobić ?

Pierwsze co musimy zrobić po udanej rejestracji to opłacić opłatę członkowską w wysokości 99$.

Płatności dokonujemy tylko i wyłącznie w Bitcoinach (jeśli ktoś nie wie jak zakupić Bitcoiny polecam zajrzeć do zakładki – „kryptowaluty”, opłatę tę należy wysłać wchodząc do zakładki „Upgrade”

Następnie przechodzimy do zakładki „Sell” i klikamy „Buy Mining Shares”  ukaże nam się takie oto  okno:

Na przykładzie zakupu puli za 2000 $ :

 

Musimy przesłać na wskazany adres btc firmy : równowartość 2000$ czyli na ten moment było to dokładnie 0.50067591 Bitcoina.

oraz najkorzystniejszy tzw. Pakiet fundatora za 3500$ który oprócz wszystkich 3 pul uprawnia do specjalnych bonusów i ofert.

Gdy kupujesz udział w tych pulach, tak naprawdę kupujesz sprzęt tzw „koparki”  który jest wypożyczany tobie przez minimum  1000 dni  bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Pule  główne wykopują dla ciebie „urobek”  przez  1000 dni, a następnie jeśli zdecydujesz się na jakikolwiek % reinwestycji która w tej chwili jest dowolna (kiedyś była obowiązkowa) to każda z reinwestowana  cząstkowa pula także będzie miała swoje odrębne 1000 dni wydobywania.

Decydując się na reinwestycje możemy z tą firmą zarabiać znaczniej dłużej niż tylko 1000 dni !

Od niedawna Bitclub Network oferuje jeszcze możliwość wykupienia pul minigowych alternatywnych kryptowalut tj. Ethereum , Ethereum classic, Monero, Zcash i Dash. :

Zasada jest analogiczna jak w przypadku pul minigowych Bitcoina z tym że tutaj pule wydobywają nam  domyślnie 2000 dni daną kryptowalutę oraz w ich przypadku nie ma możliwości automatycznej reinwestycji tak jak przy pulach do kopania BitCoinów

UWAGA: Jeśli nie masz jeszcze żadnego doświadczenia w inwestycji w kopanie kryptowalut, to zalecam tobie  inwestowanie w pule do wydobycia Bitcoinów, gdyż kopanie Bitcoina jest bardziej stabilne, przewidywalne i bezpieczne.

Wielkość  „urobku” kopalni  jest zmienna i zależy w dużym stopniu od trudności i aktualnej mocy wydobycia oraz przyrostu nowych użytkowników,  wynosi między 0,2% a 0,8% dziennie. Biorąc to pod uwagę w ujęciu miesięcznym stanowi około 15% kwoty wydanej na zakup danej puli jeśli nie będziemy reinwestować czyli de facto po 7, 8 miesiącach mamy zwrot naszej inwestycji.

Niestety pozbawiając się reinwestycji nie będziemy dostawać wydobycia z cząstkowych pul, osobiście zalecam więc strategie 50/50 czyli 50% reinwestycji a 50% wypłacamy sobie raz w miesiącu na prywatny portfel.

 


 

Własna kryptowaluta ClubCoin

Bitclub Network posiada własną kryptowalutę o nazwie Clubcoin. Waluta ta notowana jest już od blisko 2 lat na jednej z największych międzynarodowych giełd kryptowalut tj. na Bittrex.com. Jej cena za jednostkę wynosiła najwięcej w historii około 0,85 $.

Obecnie wartość tej kryptowaluty to 0,40$. Kurs z pewnością wzrośnie bowiem planowany jest w przyszłości start platformy handlowej o nazwie Coinpay, gdzie będzie można między innymi płacić Clubcoinem.

Każdy nowy członek Bitclub który wykupi choćby najmniejszą pulę minigową dostaje w gratisie od firmy odpowiednią ilość Clubcoinów z tym, że ta ilość z miesiąca na miesiąc maleje. Kryptowalutę tą możemy natychmiast sobie spieniężyć przesyłając na giełdę Bittrex, chociaż osobiście polecam nie pozbywać się jej od razu bowiem kurs w przyszłości będzie się tylko umacniał.

Takie ilości Clubcoin dostali nowi użytkownicy w miesiącu sierpniu 2017 roku :

-za zakup puli 500$ – 72 CC
-za zakup puli 1000$ – 144 CC
-za zakup puli 2000$ – 288 CC

Za pakiet fundatorski są przewidziane jeszcze dodatkowe ilości Clubcoin.


 

Jeśli zdecydujesz się na rekomendację biznesu znajomym

Przedstawione powyżej wyliczenia to tylko jedna z kilku metod zarabiania w Bitclub Network.

BitClub Network różni się od większości pul wydobywczych tym, iż wypłaca prowizję za rekomendację biznesu znajomym, umożliwiając tym samym swoim członkom zarabianie dodatkowych Bitcoinów.

Z racji tego że plan marketingowy jest bardzo rozbudowany i możliwy do przeczytania w języku polskim po rejestracji w Bitclub Network ograniczę się tutaj tylko do najważniejszych jego zasad:

Bonus binarny :

Gdy opłacisz opłatę członkowską $99 otrzymasz pozycję w drzewie binarnym. Ta pozycja nie będzie aktywowana dopóki nie zakupisz przynajmniej jednego udziału w jednej z pul wydobywczych. Możesz zacząć zapraszać nowych członków jak tylko zostaniesz aktywowany i każdy kogo zaprosisz do BitClubu znajdzie się albo w prawym albo lewym zespole. Żeby się zakwalifikować wystarczy, że umieścisz jedną osobę z prawej i jedną z lewej strony i już możesz dostawać prowizje z drzewa binarnego.

– Za każdy pełen udział o wartości $500 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 3 kredyty
– Za każdy pełen udział o wartości $1,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 6 kredytów
– Za każdy pełen udział o wartości $2,000 sprzedany w Twoim drzewie otrzymasz 12 kredytów

15 kredytów po lewej + 15 kredytów po lewej stronie = 1 CYKL
1 CYKL = $200 (wartość w Bitcoin)  dla Ciebie !

Cała sprzedaż, również ta niżej w Twoim drzewie będzie się liczyć do Twojej ogólnej sumy.

Bonus za bezpośrednie polecenie:

Najbardziej powszechny i najbardziej dochodowy bonus w systemach marketingu wielopoziomowego. Ten bonus wypłaca przez nieskończoną ilość poziomów i będziesz zarabiać na podstawie tego gdzie znajdzie się Twój zespół. Mamy tu cztery zespoły zależne od ilości zebranych osób:

a. Zespół 1 :

Pierwsze dwie osoby, które osobiście zaprosiłeś, które wykupią co najmniej 1 udział w puli znajdą się w Twoim zespole 1. Zarabiasz 5% z ich wstępnego zakupu wszelkich PEŁNNYCH

UDZIAŁÓW (tylko pełnych). Nie zarobisz żadnej innej prowizji od tych dwóch osób, bo wszystko jest przekazywane w górę drzewa.

b. Zespół 2 :

Gdy osobiście zaprosisz członka nr. 3, 4 i 5, którzy wykupią co najmniej jeden pełen udział znajdą się oni w zespole 2. Zarobisz 6% bonusu na wszystkich zakupach pełnych udziałów członków tego zespołu. Otrzymasz też 1% od każdej z zaproszonych przez nie osób, i osób zaproszonych przez te osoby, i tak w nieskończoność.

c. Zespół 3 :

Gdy osobiście zaprosisz członków nr. 6, 7 i 8 z których każdy zakupi przynajmniej jeden pełen udział znajdą się oni w  Twoim zespole 3. Zarobisz 7% bonus na wszystkich zakupionych przez nich pełnych udziałach. Otrzymasz też 2% od każdych 2 pierwszych zasponsorowanych przez nich członków, i tych zaproszonych przez nich i tak dalej (tak jak z zespole2).

Otrzymasz też 1% od 3,4 i 5 osoby zaproszonej przez osoby z Twojego zespołu 3 i od ich 3,4 i 5 członka i tak dalej.

d. Zespół 4 :

Gdy zaprosisz swojego 9-go członka i każdą kolejną osobę, znajdą się one w Twoim zespole 4.

Zarobisz 8% bonusu na każdym zakupionym przez nich pełnym udziale. Otrzymasz też 2% bonusu na ich wszystkie pierwsze dwie zaproszone osoby i 2 pierwsze osoby zaproszone przez te osoby, itd. Otrzymasz też 1% bonusu na wszystkie osoby z zespołu 4 gdy zaproszą one 3,4 i 5 osobę (wydobywającego). I tak dalej przez nieskończoną ilość poziomów. Otrzymasz też 1% bonusu za każdą osobę z zespołu 4 gdy zaprosi ona 6, 7 i 8 osobę. I tak przez kolejne poziomy.

Bonus za reinwestycję i udziały cząstkowe twojego zespołu:

Ten bonus wykorzystuje tą samą  strukturę jak w przypadku zakupów pełnych udziałów w punkcie powyżej. Jedyna różnica to, że zarabiasz jeszcze WIĘCEJ dzięki prowizjom z częściowych zakupów i odkupowanych udziałów.

a. Zespół 1 :

Pierwszych dwóch członków osobiście przez Ciebie zaproszonych i umieszczonych w zespole 1 będzie Ci dawać bonus 10% ze wszystkich dokonanych odnowień.

b. Zespół 2 :

Następnych trzech członków zaproszonych osobiście (3, 4 i 5) znajdzie się w zespole 2 i tu zarobisz 12% od wszystkich odnowień wykonanych kiedykolwiek. Otrzymasz też 2% od wszystkich zaproszonych przez nich 2 pierwszych osób, i tak dalej przez kolejne poziomy.

c. Zespół 3 :

Następnych trzech zaproszonych członków (6,7 i 8) znajdzie się w zespole 3 i zarobisz 15% bonusu od wszystkich odnowień dokonanych przez nich już zawsze. Otrzymasz też 5% od ich pierwszych dwóch zaproszonych osób i tak dalej przez kolejne poziomy (tak jak w zespole 2).  Dostaniesz też 3% gdy osoby z zespołu 3 zaproszą swoich członków nr. 3, 4 i 5. I tak przez kolejne poziomy dla wszystkich członków numer 3,4,5.

d. Zespół 4 :

Gdy zaprosisz 9 członka i każdego kolejnego, znajdą się oni w Twoim zespole 4. Zarobisz 18% od ich wszystkich zakupów już zawsze. Otrzymasz też 8% od ich wszystkich zaproszonych pierwszych dwóch osób, i ich pierwszych 2 osób i tak dalej prze kolejne poziomy . Dostaniesz też 6% gdy osoby z zespołu zaproszą osoby 3, 4, i 5, i tak dalej. Otrzymasz 3% gdy członkowie z zespołu 4 zaproszą swoich członków nr6, 7 i 8. I tak przez kolejne poziomy.

Prawda, że robi się ciekawie z tymi bonusami ?

A to jeszcze nie wszystko, dla mocnych „budowniczych” zostały przewidziane dodatkowe plany wynagrodzeń o których możesz przeczytać po rejestracji w swoim Back Office w zakładce: Resources – Compensation Plan lub uzyskać taką informację bezpośrednio ode mnie.

 

WAŻNE: Pamiętaj, żeby zawsze realnie oceniać swoje możliwości finansowe i po mimo tego, iż w dziale FAQ firmy znajdziemy następujący zapis: Bitclub Network będzie umożliwiał zakup nowych udziałów tak długo, jak jest to opłacalne, po czym zamknie pule wydobywcze dla nowych udziałów i będzie wypłacać należności związane z resztą pozostałych udziałów do końca trwania ich kontraktów to proszę pamiętać że jest ryzyko jak w każdym innym biznesie. Firma NIE gwarantuje żadnych przychodów, nie ma określonego dziennego zwrotu inwestycji, i NIE spekuluje Bitcoinami. Zakupując udział bierzesz na siebie pełne ryzyko i korzyści związane z tym co będzie się działo przez następne 1000 dni.

 

Jeżeli akceptujesz powyższe i podoba ci się wizja zarabiania z tą firmą przez minimum 1000 dni to zapraszam:

WAŻNE: Pamiętaj, żeby zawsze realnie oceniać swoje możliwości finansowe i po mimo tego, iż w dziale FAQ firmy znajdziemy następujący zapis: Bitclub Network będzie umożliwiał zakup nowych udziałów tak długo, jak jest to opłacalne, po czym zamknie pule wydobywcze dla nowych udziałów i będzie wypłacać należności związane z resztą pozostałych udziałów do końca trwania ich kontraktów to proszę pamiętać że jest ryzyko jak w każdym innym biznesie. Firma NIE gwarantuje żadnych przychodów, nie ma określonego dziennego zwrotu inwestycji, i NIE spekuluje Bitcoinami. Zakupując udział bierzesz na siebie pełne ryzyko i korzyści związane z tym co będzie się działo przez następne 1000 dni.

 

Jeżeli akceptujesz powyższe i podoba ci się wizja zarabiania z tą firmą przez minimum 1000 dni to zapraszam: